Kurumsal

Bütün hammaddeler, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu AB'nden tedarik edilerek işlenmektedir.

    Natural Parfümeri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni 2001 yılında kurmuştur ve halen A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Gruba bağlı her iki parfüm firmasının üretimi (D&P perfumum), T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır.

     Grup olarak insan sağlığına verilen önem gereği, hammadde tedariki, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’nden yapılmaktadır ve bütün ürünlerimiz IFRA ( ınternational fragrance association ) standartlarına uygun hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Ürünler, Kimyagerlerimiz gözetiminde son teknoloji analiz cihazlarının bulunduğu laboratuarlarımızda kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır.

     Natural Parfümeri’ye ait olan BLACKPOINT ve SAME markalarımız, franchising ve corner işletmeleriyle, cadde üstü mağazacılık ve AVM standartlarına uygun yapılanabilmektedir.İç pazarda olduğu kadar AB ülkeleri,balkanlar ve Orta Asya ülkelerinde de büyük bir pazara sahiptir.

     Gurubumuz, Almanya,Avusturya,Hollanda,İngiltere gibi kozmetik müfredatı-parfüm denetimlerinin üst seviye kriterlerine cevap verebilen ve bu konuda sorumluluklarını fazlası ile yerine getiren bir üretim alt yapısına sahiptir ve Şirketin adına paralel olarak ürünlerimiz natural hammaddeler kullanılarak kesinlikle GMP (GOOD MANUFACTURING PRACTICE) kurallarına uygun olarak üretimleri yapılmaktadır.

     Yurtiçi ve Yurtdışında NATURAL PARFÜMERİ’YE ait SAME ve BLACKPOINT markaları ile corner,stand ve franchising olarak 400’e yakın satış noktası bulunmaktadır. Yurt dışında ALMANYA,AVUSTURYA, ÇEK CUMHURİYETİ, GÜRCİSTAN, HOLLANDA, IRAK, İNGİLTERE, İRLANDA, KAZAKİSTAN, KENYA, KKTC, MALTA, NAHÇİVAN, TANZANYA, BELÇİKA gibi ülkelerde satış noktaları bulunmaktadır.

HER SÖZ, HER CÜMLE MUTLAK BİR NOKTA İLE SON BULUR.PARFÜMDE SON NOKTA, BLACKPOİNT!

BLACKPOINT, Benzersiz koku çeşitleri ve üstün kalitesiyle, Türkiye'de büyümeye devam ediyor. Jenerik parfümde Avrupa'da olduğu gibi Irak'tan Tanzanya'ya kadar uzanan bayi ağı ile ülkemizin gururu olan Blackpoint ürünleri ile tanıştınız mı?